W dniu dzisiejszym, w naszej szkole odbył się pokaz historyczny nt. powstania warszawskiego, przygotowany przez grupę Rekonstrukto. Historia eksperymentalna z Lublina. W spotkaniu udział wzięli uczniowie z klas VI - VIII. Pełna zaangażowania prowadzących, bardzo dynamiczna i przede wszystkim ciekawa prezentacja spotkała się z aktywnym zainteresowaniem publiczności. Możliwość wzięcia do rąk replik broni, przymierzenia mundurów, hełmów i innych akcesoriów wojskowych usatysfakcjonowała wszystkich.
Dziękujemy za tę żywą lekcję historii.